Dámska móda Camaieu, Kolekcia Camaieu

Prezrite si online dámske kolekcie oblečenia Camaieu. Móda Camaieu zvýrazňuje ženský půbab a šarm. Oblečenie má krásne padnúce strihy, ktorým neodolá žiadna žena. Kolekcia oblečenia Camaieumoderné, štýlové, trendy a predovšetkým pohodlné. Módu Camaieu nakúpite za veľmi priaznivé ceny, ktoré oceňujú tisíce spokojných klientiek denne. Navštívte niektorý z obchodov Camaieu v Slovenske republike a presvedčte sa sama.Dámska móda Camaieu

 

Kolekcia Camaieu – Romantická 70. roky, Etnické Safari, Allure 80. roky

Romantická sedemdesiate roky – táto kolekcia Camaieu bola inšpirovaná 70. rokmi a prírodou. Medzi charakteristické farby patrí odtiene šedej, svetlo modrej farby a snehovo biele. Jar je plná butikov hlavne s pohodlnými tunikami. Frčia tiež modré či biele nohavice a košele, ktoré pôsobia prirodzeným a uvoľneným dojmom. Ak nosíte dlhé sukne či šaty značky Camaïeu, budete určite IN. Táto kolekcia je určená predovšetkým mladšej generácii žien pre každodenné nosenie.

Etnické Safari – kolekcia Camaieu Etnické safari je určená ženám, ktoré majú radi štýl a eleganciu. Dominantnou farbou je hnedá, šedivá a biela. Šaty majú úžasný strih, ktorý sa hodí nielen do spoločnosti. Safari kolekcia ponúka aj celý rad doplnkov, napr. kabelky a tašky sú skôr väčších rozmerov a to v najrôznejších farebných prevedení – hnedej, béžovej, pieskovej, slonovej, šedivé, bielej a čiernej farby. Ďalším nepostrádateľným doplnkom sú pásky, šperky, bižutéria okuliare a ďalšie.

Allure osemdesiatych rokov – allure čiže príťažlivosť sa nesie duchom tejto kolekcie. Jedná sa o spoločenské oblečenie – šaty, sukne, kostýmy, blúzky, nohavice, elegantné kabelky a iné doplnky. Prevládajúcou farbou je čierna, šedivá a biela.

Kompletné značkové kolekcie oblečenia Camaieu nájdete na oficiálnom webe www.camaieu.fr alebo zájdite priamo do butiku dámskej módnej značky Camaïeu.

Oblečenie a doplnky podľa najnovšej módy Štýlové dámske oblečenie Camaieu Kolekcia Camaieu Kolekcia Camaieu Kolekcia Camaieu Elegantné kabelky a doplnky Štýlové dámske oblečenie Camaieu Oblečenie a doplnky podľa najnovšej módy Elegantné a pohodlné oblečenie Camaieu Kolekcia Camaieu Elegantné kabelky a doplnky Štýlové dámske oblečenie Camaieu Oblečenie a doplnky podľa najnovšej módy Elegantné a pohodlné oblečenie Camaieu Kolekcia Camaieu Elegantné kabelky a doplnky Štýlové dámske oblečenie Camaieu Oblečenie a doplnky podľa najnovšej módy Elegantné a pohodlné oblečenie Camaieu Kolekcia Camaieu Elegantné kabelky a doplnky Štýlové dámske oblečenie Camaieu Oblečenie a doplnky podľa najnovšej módy Elegantné a pohodlné oblečenie Camaieu